Menu
Your Cart

Şifalı Besinler

Doğal İncir Pekmezi 500 GR
Yeni Çok Satılan Stokta Yok
Doğal Karadut Pekmezi 620 GR
Yeni Çok Satılan
Hiçbir katkı maddesi katmadan tamamen doğal ve geleneksel yöntemlerle hazırlanmıştır. Doğal katkısız karadut pekmezi...
58,00TL
Doğal Keçiboynuzu Pekmezi 620 GR
Yeni
Hiçbir katkı maddesi katmadan tamamen doğal ve geleneksel yöntemlerle hazırlanmıştır. Doğal katkısız keçiboynuzu pekmezi...
58,00TL
Nar Ekşisi % 100 Nar Suyu 250 ml
Yeni
% 100 nar suyundan üretilmiş gerçek bir nar ekşisidir. Salata ve yemekleriniz için harika bir dokunuş. Kesinlikle hiç bir katkı maddesi içermez tamamen doğal yüze yüz nar suyundan üretilmiştir...
44,00TL
Çörekotu Yağı ve Zeytinyağlı Kuru İncir Kürü
Yeni
Tamamen doğal lezzetli ve bir o kadar da sağlıklı mucize iki yağın ve kuru incirin birleşmesidir. Hakiki soğuk sıkım erken hasat zeytinyağı ve soğuk sıkım çörekotu yağı ve Aydın dağ incirleri kullanılmıştır. Baışıklığı güçlendirici etkisi ile çörekotu yağı tam bir şifa kaynağı.Kabızlığı giderirBağır..
54,00TL
Zeytinyağlı Kuru İncir Kürü
Yeni
Tamamen doğal lezzetli ve bir o kadar da sağlıklı mucize iki besinin birleşmesidir. Hakiki soğuk sıkım erken hasat zeytinyağı ve Aydın dağ incirleri kullanılmıştır.Kabızlığı giderirBağırsakların hızlı bir şekilde hareket etmesini sağlar.Bağırsak iç yüzeyini yeniliyor.Özellikle basur hastalarının kul..
54,00TL
Kozalak Şurubu Şekersiz 500 ml
Yeni Çok Satılan
Tamamen doğal tamamen şifa kaynağı hakiki kozalak şurubumuz akciğerlerinizi temizler, astım ve bronşite iyi gelir. Bağışıklık sisteminizi güçlendirerek vücudunuzu dinç tutar. Sakinleştirici etkisi sayesinde sizi stresten uzak tutar böylece uyku sorununuz varsa onu da düzene sokar. Aslında yüzyıllard..
54,00TL
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)